O společnosti


Společnost AZ Ingredients se zabývá distribucí potravinářských ingrediencí a zároveň i poradenstvím v oblasti potravinářství, včetně vývoje receptur. V našem sortimentu naleznete ingredience, vhodné pro použití ve všech oblastech potravinářství – od výroby nápojů, přes mlékárenský, pekárenský a masný průmysl, až po výrobu cukrovinek a potravních doplňků. Mezi naše zákazníky patří jak velké nadnárodní společnosti, tak i drobní živnostníci se svými výrobnami.

Počátky našich aktivit sahají do roku 2010. V dubnu 2012 byly veškeré aktivity v České republice převedeny na nově založenou společnost s ručením omezeným – AZ Ingredients Group, s.r.o. – a v říjnu téhož roku došlo k významnému navýšení základního kapitálu společnosti. Začátkem roku 2013 byla zprovozněna stáčírna glukózových sirupů a výroba tekutých sladidel u Znojma. Na podzim 2018 jsme rozšířili naše zákaznické centrum u Brna. V současné době jsme aktivní v České republice a na Slovensku, kdy je zboží zákazníkům dodáváno z centrálního skladu u Brna a z našeho výrobního závodu ve Znojmě. Exportní aktivity máme v Rakousku, Německu, Polsku, Maďarsku a v zemích bývalé Jugoslávie. Tým společnosti, tvoří lidé s dlouholetou praxí v oblasti distribuce potravinářských surovin a ingrediencí a s praxí ve vývoji potravin.

Naším cílem je spokojený zákazník, který od nás obdrží vždy a včas nejen dodávku objednaného zboží v požadované kvalitě, ale který se na nás může i kdykoliv obrátit o radu s konkrétní aplikací.


NOVINKA!!!

AZ Ingredients Group, s.r.o. se stává od 1.1.2019 výhradním distributorem společnosti ADM pro Českou a Slovenskou republiku.

 

ADM